طرح مهر بیمه دانا

 طرح مهر بیمه دانا
یکی از شرکت های خصوصی باتجربه که پیشینه بالایی در قالب ارائه طرح های گوناگون به مخاطبان خودش دارد، بیمه دانا است. بیمه دانا هم اکنون با همکاری بانک قرض الحسنه مهر ایران طرح سودمندی را تحت عنوان طرح مهر بیمه دانا ارائه کرده است. در ادامه به معرفی و بررسی کامل این طرح خواهیم پرداخت.
طرح بیمه دانا برای بیمه بدنه اتومبیل، بیمه شخص ثالث، بیمه حوادث انفرادی، بیمه مسئولیت و آتش سوزی منازل مسکونی ارائه شده است.
براساس آخرین آمارهای بیمه مرکزی، فقط 50 درصد از وسایل نقلیه دارای بیمه شخص ثالث هستند. مبلغ بالای حق بیمه، یکی از عللی است که سایر وسایل نقلیه فاقد بیمه شخص ثالث هستند. بیمه دانا با ارائه تسهیلات در طرح مهر بیمه دانا، سهولت در خریداری و پرداخت حق بیمه های بدنه و شخص ثالث را فراهم آورده است. 
در ادامه مطلب به بررسی شرایط و مزایای طرح مهر بیمه دانا خواهیم پرداخت. 
یکی از موارد قابل توجه در طرح مهر بیمه دانا، امکان خریداری جداگانه برای هر یک از بیمه های بدنه اتومبیل، شخص ثالث، حوادث انفرادی و مسئولیت و آتش سوزی منازل مسکونی است که هیچ الزامی برای خریداری هر 4 رشته بیمه ای برای این طرح وجود ندارد.
مزایای طرح مهر بیمه دانا
مهر دانا، براساس موارد گفته شده، نخستین طرحی است که با همکاری بانک، از لحاظ مالی، نگرانی بیمه گذاران را از بین برده و نیازهای بیمه ای بیمه گذاران را مرتفع ساخته است. 
براساس افزایش نرخ دیه در سال 98 و به تبع آن، افزایش حق بیمه های شخص ثالث، امکان دارد خرید این بیمه اجباری و پرداخت حق بیمه های این طرح برای برخی از بیمه گذاران سخت باشد که افراد می توانند با خریداری این طرح و استفاده از وام ارائه شده در این طرح، پرداخت حق بیمه ها آسان تر انجام می شود.
امکان دارد افراد جامعه، به علت افزایش قیمت ها، ریسک خطرهایی را که امکان دارد در طول زندگی شان رخ بدهد را، خودشان متحمل شوند. با توجه به اینکه تحمل ریسک هایی که انتقال آنها به شرکت های بیمه وجود دارد، برای مردم می تواند دشوار باشد، طرح مهر بیمه دانا با مزایای خاص خود، شرایط انتقال ریسک به شرکت بیمه را بسیار آسان کرده است.
براساس موارد مطرح شده، امکان خریداری بیمه نامه های ضروری و مورد نیاز افراد با شرایط پرداخت آسان تر به وسیله طرح مهر بیمه دانا فراهم شده است که ایمنی خانواده ها و سود اقتصاد را در بر خواهد داشت.
شرایط طرح مهر بیمه دانا
مبلغ 6 میلیون تومان برای اتوبوس ها، 3 میلیون تومان برای تاکسی ها و 2 میلیون و 500 هزار تومان وام  برای خودروهای سواری به بیمه گذاران تعلق می گیرد. ولی این مبلغ مستقیما به بیمه گذار پرداخت نمی شود. بلکه حق بیمه های وی تا سقف مقدارهای ذکرشده برای هرکدام از خودروهای سواری، تاکسی ها و اتوبوس ها، توسط بانک به شرکت بیمه پرداخت شده و احتیاجی به پرداخت از جانب بیمه گذار نیست. 
برای خرید این طرح نیاز نیست که هر 4 رشته بیمه ای را انتخاب نمایید. بلکه تنها با انتخاب یکی از 4 رشته شخص ثالث، بدنه، حوادث انفرادی و آتش سوزی می توانید از مزایا و شرایط این طرح بهره مند شوید. این وام احتیاجی به پیش پرداخت، ضامن و مراجعه به بانک برای خریداران این طرح درخواست می گردد. بازپرداخت این طرح 12 ماهه و بدون سود و کارمزد است. 

طرح مهر بیمه دانا


علل خرید طرح مهر بیمه دانا
امکان دارد شرایط خریداری اقساطی بیمه بدنه اتومبیل و بیمه شخص ثالث، در سایر شرکت ها، سخت بوده و تعداد ماه های اقساط آن هم کمتر باشد. بیمه دانا با ارائه طرح مهر دانا از طریق افزایش تعداد ماه های پرداخت اقساط، موجب سهولت در خریداری اقساط برای بیمه گذاران شده است. ضمن اینکه بیشتر شرکت های بیمه، بیمه های حوادث انفرادی و مسئولیت را به صورت اقساط ارائه نمی کنند. ولی امکان خریداری این بیمه ها به صورت اقساط در طرح مهر بیمه دانا فراهم آمده است. 
بیمه دانا، امکان خریداری بیمه هایی که به آنها احتیاج دارید را در قالب طرح مهر بیمه دانا ارائه کرده است که با خریداری آن، امکان انتقال ریسک هایی که در زندگی روزانه شما را تهدید می کند، به بیمه دانا فراهم است.
خریداری طرح مهر بیمه دانا از (انتخاب بیمه)
طرح مهر بیمه دانا در ((انتخاب بیمه)) در کنار خدمات دیگر ارائه می شود. کارشناسان انتخاب بیمه پاسخگوی سوالات شما و ارائه اطلاعات بیشتر در زمینه خرید بیمه می باشند. از طریق ((انتخاب بیمه)) می توانید بیمه های گوناگون بیمه بدنه اتومبیل، شخص ثالث، درمان، عمر و مسافرتی و ... را مقایسه کرده و به صورت آنلاین خرید بیمه مورد نیازتان را انجام بدهید. 


تاریخ: 1398/4/24دسته بندی مطالب

یادآور تمدید بیمه‌

یادآوری برای بیمه
 
نام و نام خانوادگی
شماره موبایل
 
تاریخ سررسید