بیمه عمر آتیه فرزندان

بیمه عمر و آتیه فرزندان
بدون شک، دغدغه تمام والدین، فراهم کردن آینده ای روشن برای فرزندانشان است. اما چگونه می توان آینده آنها را تامین کرد؟ در ادامه به بررسی راهکار سرمایه گذاری برای آتیه فرزندانتان می پردازیم.
امروزه می توانید زندگی و آینده شغلی، اجتماعی، تحصیلی فرزندتان را در بازه زمانی از بدو تولد تا 30 سال آینده فرزندتان را دگرگون کنید. همه خانواده ها از موفقیت فرزندانشان سربلند می شوند، اما به علت عدم برخورداری آنها از برنامه ریزی، ناگزیر می شوند اقدامی برای فرزندشان انجام ندهند. 

بیمه عمر آتیه فرزندان

از زیرمجموعه های بیمه عمر و سرمایه گذاری، بیمه آتیه فرزندان می باشد که افزون بر برخورداری از ویژگی های بیمه، سرمایه ای مطمئن برای تهیه نیازهای زندگی آینده تان نظیر مسکن، جهیزیه، هزینه تحصیلات عالی، ازدواج و ... را تامین می کند. این طرح قطعا تکیه گاه استواری خواهد بود.
بیمه عمر و آتیه فرزندان
بیمه عمر و آتیه فرزندان از آغاز تولد می تواند کودکان را تحت پوشش قرار دهد و اندوخته مطمئنی را برای آنها تشکیل بدهد. آینده تحصیلی و زندگی فاقد استرس از پیامدهای این سرمایه گذاری است.
مناسب ترین سرمایه گذاری برای کودکان
اساس بیمه عمر و آتیه فرزندان، سرمایه گذاری های کوچکی می باشد که در طولانی مدت به اندوخته ای بزرگ و چشمگیر برای تامین نیازهای آینده کودکان می شوند. والدین از زمان تولد فرزندانشان، با تعیین مبالغ بیمه ای منعطف، کودکانشان را بیمه می کنند و این حق بیمه بعد از مدتها، بسیار چشمگیر خواهد بود.
کافی است قسمتی از درآمد ماهیانه تان را که برای هزینه های پیش بینی نشده در نظر گرفته اید، برای این سرمایه گذاری پر سود کنار بگذارید تا در آینده همین مبلغ اندک به سپرده قابل توجهی مبدل گردد.
پس انداز روزانه آتیه فرزندان
می توانید روزانه از کودکی فرزندتان برای او پس انداز کرده و وی از اندوخته ای چشمگیر بهره مند گردد. هر شرکت بیمه مبلغی را تحت عنوان حداقل قسط بیمه مشخص کرده است. بیمه گذار می تواند طبق شرایط مالی اش، مبلغ بیشتری را بپردازد. 
مزایای بیمه عمر و آتیه فرزندان
دریافت سود تضمینی
برای دو سال نخست بیمه نامه عمر و آتیه فرزندان، حداقل میزان سود تضمینی سالانه، 16 درصد و برای دو سال بعد، 13 درصد و برای سال های پس از آن، 10 درصد در هر سال است. لازم به ذکر است این درصد در شرکت های گوناگون فرق می کند. 
دریافت وام
دریافت وام بدون وثیقه و بدون هرگونه تشریفات اداری، از سایر مزایای بیمه عمر و تامین آتیه فرزندان است. بیمه گذار از انتهای سال دوم می تواند تا 90 درصد از مبلغ ارزش صندوق بیمه نامه فرزندش وام بگیرد.
دریافت سود خالص و معافیت از مالیات
سود و سرمایه پرداختی در پایان دوره معاف از مالیات و هرنوع عوارض می باشد و همه آن متعلق به خودتان است. 
سرمایه فاقد بازپرداخت
از دیگر مزایای قابل توجه در بیمه نامه آتیه فرزندان این است که سرمایه پرداختی در انتها، تسهیلات و یا وام نیست و همچنین فاقد بازپرداخت است. بلکه سود خالص شما از این سرمایه گذاری و پس انداز است و برای هزینه های گوناگون مانند تهیه مسکن، جهیزیه، هزینه تحصیلات عالی، ازدواج و ... قابل استفاده است. 
بیمه آتیه فرزندان بهتر است یا سرمایه گذاری در بانک؟
 در صورتی که می خواهید سرمایه گذاری کوتاه مدت انجام دهید، سپرده گذاری در بانک ها به نظر جذاب تر است. البته باید توجه داشته باشید که حتما باید مبلغ زیادی را بگذارید تا سود زیادی دریافت نمایید. ولی در بیمه عمر این گونه نیست. شما با پرداخت مبلغی، تحت پوشش بیمه ای نیز قرار خواهید گرفت. در حالی که بانک پوشش بیمه ای ندارد. 
از سایر موارد مهم، متغیر و ثابت بودن نرخ سود پرداختی به اندوخته تان است. در مورد سپرده گذاری در بانک ها، نرخ بهره تحت شرایط گوناگون، متغیر می باشد ولی در بیمه عمر این گونه نیست و نرخ سود تا انتها دارای روندی ثابت و معین است.
امکان برداشت پول پیش از اتمام قرارداد، وام بدون وثیقه، ضامن و تشریفات وجود دارد. ولی در حساب ها و سرمایه گذاری های بلندمدت بانکی، امکان برداشت پول پیش از تمام شدن قرارداد وجود ندارد. 
فرق های دیگر بیمه آتیه فرزندان و سرمایه گذاری در بانک
بانک ها تا موقعی که روند پس انداز ادامه دارد یا سرمایه در اختیارشان است، به آن سود ی پردازند. در صورت از کارافتادگی پس انداز و کم شدن درآمد وی، روند پس انداز کردن متوقف شده ولی بیمه عمر به علت اینکه هم پس انداز است و هم سرمایه گذاری، دارای جنبه پوشش دهی ریسک هم است. بیمه شده در صورت از کارافتادگی دائم و کلی، از پرداخت حق بیمه معاف می گردد و شرکت بیمه به ایفای تعهدات مندرج در بیمه نامه الزام دارد.
فرق مهم دیگر در حق برداشت طلبکاران می باشد. اگر پس اندازکننده در بانک یک حساب بانکی داشته باشد، مطابق قانون طلبکاران میتوانند از محل سپرده های بانکی شان، طلبشان را وصول نمایند. ولی در بیمه عمر چنین چیزی ممکن نیست.
هدف بیمه عمر و آتیه فرزندان 
ایجاد و جمع آوری اندوخته مالی و سرمایه گذاری و به دست آوردن سود، از اهداف بیمه عمر و آتیه فرزندان می باشد. هم چنین در انتها، ایفای تعهدات بیمه گر در برابر استفاده کنندگان می باشد. با توجه به شرکتی که انتخاب کردید، طرح بیمه آتیه می تواند از یک سال تا سی سال ادامه پیدا کند و موجب به وجود آمدن سرمایه بسیاری شود.
در شرکت های گوناگون، بیمه عمر و تامین آتیه با اسم های گوناگون، به بیمه گذاران ارائه می شود. هرکدام از این طرح ها، برای تامین هزینه های تهیه مسکن، جهیزیه، تحصیلات عالی، ازدواج و ... به کار می روند.


تاریخ: 1398/5/08دسته بندی مطالب

یادآور تمدید بیمه‌

یادآوری برای بیمه
 
نام و نام خانوادگی
شماره موبایل
 
تاریخ سررسید